Fotokopi Makinesi Kiralama ve Satışı

Yazıcı ve Fotokopi Makineleri ile ilgili 0212 – 423 0 111 numarasını arayın ve hemen size özel çözüm üretelim.

TNTteknik bilişim hizmetleri olarak Fotokopi Makinasi Kiralama / Satış ve Sayfa Başı hizmetleri vermekteyiz.

Fotokopi makinası ve yazıcılara boşuna para ödemeyin. Buyers Lab Awards ödüllü bir numaralı yazıcıları ve fotokopi makinalarını ücretsiz kuralım. Fotokopi ve printer giderleriniz bütçenizi zorlamasın çözüm ortağınız olalım.

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen şirketleri baskı ve kopyalama işlemlerini dış kaynak kullanarak çözmektedirler. Sırasıyla gelecek ilk yatırım maliyeti ve amortisman giderleri ortadan kaldırarak sayfa başı anlaşma sistemiyle dükümantasyon giderlerini minimize ederler.

İhtiyacınız olan fotokopi ve printerleri ücretsiz kuralım siz ise tükettiğiniz sayfa kadar ücret ödeyin
Arayın gelelim, anlatalım. Dilerseniz demo yazıcı ve fotokopi makinelerini ücretsiz kuralım, test edin, beğenirseniz anlaşalım.

Bayisi olduğumuz Olivetti fotokopi makinalarını ve Lexmark yazıcıları kiralayabilir ya da sayfa başıyla anlaşabilir, işletmenize kurabilirsiniz.

Çalışma paketlerimiz aşağıda sunulmaktadır;

PAKET 1

Sayfa başı anlaşalım;
Toner ücreti yok, bakım ücreti, zaman kaybı yok, sürpriz maliyet yok, stok maliyeti yok
Sadece A4 kağıdı koyun ve çıktı alın.
Gelelim ücretsiz analiz yapalım ve dilerseniz size en uygun yazıcıları ve fotokopi makinalarını ücretsiz kuralım.

• Dökümantasyon giderlerinizi %60 aşağı çekmek %100 kaliteli hizmet almak isterseniz.
• Enerjinizin tamamını işe harcamak, işi uzmanına bırakmak isterseniz.
• Dünyanın en çok satan yazıcı ve fotokopi makinalarına ücretsiz sahip olmak isterseniz.

Arayın Gelelim Anlatalım Ücretsiz Printerlarınızı Kuralım.

Sayfa başı hizmet satın aldığınızda;
• İlk yatırım maliyeti yok (makinalara ücret ödemezsiniz)
• Yedek parça ve servis ücreti yok
• Toner ücreti yok
• Stok maliyeti yok
• Sürpriz maliyet yok
• Zaman kaybı, stres yok
• Amortisman gideri yok
• Direk hizmet faturası kullanır dermirbaş düşmenize gerek yok
• Dilerseniz TL üzerinden anlaşır DÖVİZ dalgalanmasından etkilenmezsiniz.

Anlaşma hangi şartlarda yapılır
Bir printerdan ve fotokopi makinasından ne beklediğinizi söylersiniz, profesyonel ekibimiz ofisinizi ziyaret edip aylık çıktı tüketiminizi ve ofisinizin fizibilitesini inceleyip doğru makinalara beraber karar verelim. Önce demo fotokopileri ve demo yazıcıları kuralım. Test ederek sayfa başı anlaşma yapalım. Ya da dilerseniz direk ofisinize uygun cihazları kuralım ve sayfa başı çalışmaya başlayalım.
Bu işlerden sorumlu iki tarafı bağlayan ve koruyan sözleşme sonucu dilerseniz haftalık, aylık, yıllık sözleşmeler yapabilirsiniz.

PAKET 2

Kurumlara özel kiralama;
Çalışma prensibimiz her müşteriye öszel müşteri danışmanı atamakdır.
Bu sayede müşterilerimiz her aradığında farklı danışmanlara isteklerini ve sorunlarını anlatmaktan ise müşterisini tanıyan ve koruyan danışmana sahip olmasıdır. Bu durum hem bizim hemde müşterimizin iş akışını hızlandırır ve kolaylaştırır.

Bu hizmetlerimizin yanında çok ölçekli çıktı alan kurumsal firmalara özel, mesai saatlerinin tamamının firma yapınızda çalışan personel gibi sorun ve desteklere anında müdahale edip gerekirse ömrünü doldurmuş yazıcıları ekart edip yerine sıfır cihazlar kuran bir personel yapısından ve hizmetten faydalanmak isterseniz arayın gelelim anlatalım hemen anlaşalım.

PAKET 3

Kopykit sistemi;
Bu çalışma sisteminde dilerseniz yeni makine alın ya da mevcut manikanınızın üzerinden kopya adet fiyatı anlaşalım. Aldığınız çıktı adeti ile anlaştığımız kopya fiyatı çarpıp ay sonunda aldığınız çıktı kadar fatura edelim. Bu pakette makine ve kağıt hariç tüm sorunlarınızın bedelini bizler karşılıyoruz.

PAKET 4

Kullan devir al;
Leasing sistemi ile 24 aydan 60 aya kadar taksit seçenekleri ile makinanızı kuralım. Makine mülkiyeti sizin olsun sözleşme süresince yine herşey dahil sistemde makine ve kağıt hariç sadece çektiğiniz kopya adeti fiyatı ödeyin.

PAKET 5

Paket fiyat ile anlaşma;
Tüm kurumlar için geçerli olan bu kampanyamızda Olivetti fotokopi makinalarına ve Lexmark yazıcılarına kampanyamız dahilinde ki paket fiyatlarla anlaşalım. Dilediğiniz kadar çıktıyı paket fiyatını aşmadan sahip olun bu hizmetten faydalanmak isterseniz, arayın gelelim anlatalım anlaşalım.

Tüm markalar için satılık / kiralık fotokopi, yazıcı teknik servis hizmeti vermekteyiz.