HİZMET ve ÇÖZÜMLER

tnt1 Fotokopi Makinası ve Printer Kiralama

TNTteknik olarak, doğru kuruma iyi analizlerle doğru makinanın konumlandırılması, bu sistemlerin kurulumu ve etkin bir şekilde işletilmesi konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

 

 

 

 

Orijinal Sarf Malzeme Satışıtntt

Dökümantasyon teknolojilerinde uzman ekibimiz sayesinde kurumların özel ihtiyaçlarına uygun Fotokopi Makinaları ve Yazıcıları sunuyoruz. Bunun yanında orijinal Kartuş Toner ve Şerit satışlarımızı çok uygun fiyatlarla sunarak müşterilerimize maliyet kazancı, verimlilik artışı ve iş sürekliliği sağlıyoruz.

 

 

 

 

muadilMuadil Sarf Malzeme Satışı

TNTteknik, kurumsal ve son kullanıcılara alternatif olarak muadil şerit, toner ve kartuş çözümleri sunmaktadır. Her marka, model yazıcı ve fotokopi makinalarına sahip firmaların alternatif sarf malzeme problemlerini çözmek amacıyla kendi ithalatımız olan CE sertifikalı ürünlerin kalite kontrolünü geliştiriyor, tamamen sertifikalandırılmış ürünlerle müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

 

 

 

 

kartusKartuş ve Toner Dolum Merkezi

Kartuş Toner dolum çözümlerimiz, hizmet sunduğumuz firmaların altyapıları, hizmet alanları ve müşteri yapıları baz alınarak; masrafları azaltmak, uygulama kullanılabilirliğini genişletmek, hizmet ve teslimat süresinden ödün vermeden müşterilerimize kartuş ve toner dolum hizmetleri vermek.

 

 

 

 

yaziciYazıcı ve Fotokopi Makinası Teknik Servis Hizmetleri

TNTteknik olarak, kurumsal müşterilerimizin ve son kullanıcıların fotokopi makinası ve yazıcIlarını yerinde onarım yöntemi veya adreslerinden teslim alarak konusunda uzman ekibimizin müdahalesi sonucu müşterimizinde onayı alınarak yerine teslim ediyoruz. Kurumsal müşterilerimizin yazıcı ve fotokopi cihazları yerinden alınırkan aynı özelliklerde cihazı müşterilerimize iş akışları yavaşlamasın diye teslim ediyoruz.

 

 

 

 

elektrElektronik Malzeme ve Bilgisayar Tedariği

TNTteknik olarak kurumsal müşterilerimize ve son kullanıcılara sadece sarf malzeme desteği değil aynı zamanda elektronik malzeme tedariği’de yapmaktayız. 2012’ nin başlarında kendi yazılım ekibimizin ve iş ortaklarımızın ortak ürünü olan www.tntteknik.com.tr e- ticaret sayfası sayesinde son kullanıcı müşteri tarafını kat ve kat arttırırken, kurumsal müşterilerimizede tanımlanan kullanıcı adı ve şifrelerle özel fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

 

 

kirtaKırtasiye

TNTteknik olarak 2012’de aktif ettiğimiz kırtasiye malzemesi satışımızda 12.000 çeşit ürün yelpazesi ile siz müşterilerimizin tedarik zincirini kolaylaştırıyor. Özel fiyatlarımızla bütçenize, hızlı servisimizle iş akışınıza artı katıyoruz.