Kartuş ve Toner Dolumu

TNTteknik olarak kuruluş amacımız olan laser toner dolumu ve kartuş dolumlarını Avrupa  standartlarıyla donatılmış ekipman, atölye uzmanlaştığımız
kadromuzla hassas ölçüm aletleri, lisanslı Amerikan – İngiliz ve japon tozlarla dolumlarını ve bakımlarını yapıyoruz.

Dolumu gerçeklerşen tonerlerin tamamını test ediyor ve müşterilerimize teslim ediyoruz. Atölyemizde 100’den fazla marka / model kartuş ve toneri test edip müşterilerimize teslim ediyoruz. Bu sayede 2007’den bu güne %100 musterı memnuniyeti ile hizmet veriyoruz.

Kartuş toner dolumu Türkiye’de olduğu gibi tüm dünya’da da büyük bir sektör haline gelmiştir. Uzmanların araştırmaları neticesinde şirket giderlerinin %3-%6’sını dökümantasyon giderleri olduğu söylenmiştir. Çevrecilerin verdiği destekle büyüyen bu sektörden yararlanan firma sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Sizin de dolum kullanmanız için birkaç sebep;
– Orijinale göre %70 / 80 oranında tasarruf sağlarsınız.

– Boş ürünlerin geri dönüşümü sayesinde çevrenin kirlenmesini engelleyebilirsiniz.

– Orijinal ürün için ithalat çıktısını azaltarak ekonomiye katkıda bulunmuş olursunuz.

– Üstelik orijinal kalite ve sayfa sayısı TNTteknik garantisi ile.

Tntteknik, Türkiye’de sektöre yön veren firmalardan biri olarak %100 garanti ve yüksek müşteri memnuniyeti prensibi ile kaliteli ve hesaplı dolum ürünleri sunmaktadır.

Arızalanan ve ömrü biten tonerlerinize parça değiştirerek muadil ve orijinal toner alımlarınızı minimize etmesi ve bu sayede sizlere kar sağlaması modern dolum cihazları ile donatılmış bir tesiste üretim yapması.

Kalite kontrole verilen önem sebebiyle zengin yazıcı arşivine sahip olması. Dolayısıyla doldurulan her ürün için alınan test çıktısı ile kalitemizin belgelenmesi.

İsteyen herkesin faydalanabileceği ücretsiz yazıcı satınalma rehberliği.
Bulunduğu ilde hızlı ve yaygın servis ağı ile 24 saat içinde ürün teslim garantisi.
Kurumsal çalışmalarda, yapılan protokol ile firma yazıcılarının garanti altına alınması ve bu protokol süresince yazıcı bakımının yapılması.
2007’den bu güne sektörde deneyimi, işinde uzman kadro ve kurumsal bir marka.