KURUMSAL

BİZ KİMİZ?

Türkiye’nin önde gelen printer, fotokopi makinası ve sarf malzemelerinin satışını yapan firmalarından biri olarak, kurulduğumuz 2007 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla Kartuş, Toner dolumu, Yenileme ( recycle ) toner, Muadil ve Orijinal Kartuş Toner ve Şerit satışı, Fotokopi Makinası ve Yazıcı Kiralama hizmetleri, ücretsiz Fotokopi makinası ve Yazıcı kurulum hizmetleri, Yazıcı ve Fotokopi Makinası teknik servis hizmetleri, kurumsal firmalara proje bazlı partner fiyatları ile kurulum hizmetleri alanlarında hizmetler veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Sürdürülebilir büyümeye dayalı felsefemizle sermayemizi 107 kat büyüttük.Geçtiğimiz 7 yıl içerisinde 3 büyük markayı iş ortağımız, bünyemizde bulundurduğumuz 4 dikey uzmanlık ve son 2 yılda gerçekleştirdiğimiz 18 başarılı proje ile yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler ve eğitim yatırımlarmızla uzmanlıklarımızı bir üst seviyeye çıkardık. İçinde bulunduğumuz 2014 yılında Lexmark yetkili satıcıünvanı , Epson ITS destekli ürün satıcı ünvanı ve Olivetti yetkili satıcı ve teknik servis ünvanına hak kazanan firmalardan biri olduk. Olivetti yetkinliklerimiz Profosyonel Hizmetler ekibimizin katkılarıyla Türkiye’nin önde gelen dökümantasyon firmalarının başında yer aldık.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de dökümantasyon sektöründe lider konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Dökümantasyon sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer yaratarak yüzde yüz memnuniyet sağlamak.