Sarf Malzeme Satışı

TNTteknik, kurumsal ve son kullanıcılara alternatif olarak muadil şerit, toner ve kartuş çözümleri sunmaktadır. Her marka, model yazıcı ve fotokopi makinalarına sahip firmaların alternatif sarf malzeme problemlerini çözmek amacıyla kendi ithalatımız olan CE sertifikalı ürünlerin kalite kontrolünü geliştiriyor, tamamen sertifikalandırılmış ürünlerle müşterilerimize hizmet sunuyoruz.
Sizelere sunduğumuz eksiksiz yazıcı sarf malzemeleri, fotokopi sarf malzemeleri satış sonrası ve öncesi sarf malzeme açısından ekonomik ve doğru kararlar alarak üstün hizmet kalitemizle hizmetinizdeyiz. Sade yazıcı ve fotokopi sarf malzemeleri değil bilgisayar ve kırtasiye tedariğinizi de kusursuzca çözebilmenin gayret ve çabası içindeyiz. 2011 başı ile siz değerli müşterilerimizin hızlı ve doğrudan mal temini için geliştirdiğimiz tntteknik.com.tr internet sitemiz üzerinden;
Yazıcı, klavye, mause, ups ( güç kaynağı), flash disk, kart okuyucu, cd, dvd, kulaklık, ses sistemleri, kırtasiye, ve bunlara ek 26.000 çeşit ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.